Launch HD box3 (blue), DZ apk + orig apk

  • Автор темы Автор темы Pablo
  • Дата начала Дата начала

Pablo

New member
Hello everyone.
I have information that HD box 3 can be used both on DZ pro and on the original program. Can someone confirm for me?
If possible, which is the original version to which the device is activated. It is important that it is not locked after activation and use on the original program, so that it can also be used on Diagzone pro apk.
 
  • Love
Реакции: mosa
Bună ziua tuturor.
Am informații că HD box 3 poate fi folosit atât pe DZ pro, cât și pe programul original. Imi poate confirma cineva?
Dacă este posibil, care este versiunea originală la care este activat dispozitivul. Este important ca acesta să nu fie blocat după activare și utilizare pe programul original, astfel încât să poată fi folosit și pe Diagzone pro apk.
Eu folosesc ambele versiuni fara probleme
 
So, use the diagzone apk in parallel with the original application. Would you mind telling me exactly which program it is and which version? Some versions only go on the original Launch tablet. A colleague sent me X431_EURO_PRO4_APP_V7_00_040_EN.apk, is it that program and that version? I installed it without any problems. Now I'm just afraid that it won't lock and can't go to dz apk.
 
Deci, utilizați apk-ul diagzone în paralel cu aplicația originală. Vrei să-mi spui exact ce program este și ce versiune? Unele versiuni merg doar pe tableta originală Launch. Un coleg mi-a trimis X431_EURO_PRO4_APP_V7_00_040_EN.apk, este acel program și acea versiune? L-am instalat fara probleme. Acum mi-e teamă că nu se va bloca și nu poate merge la dz apk.
Este ultimul update.
 

Вложения

  • Screenshot_20240313_084448_X-431 PRO3.jpg
    Screenshot_20240313_084448_X-431 PRO3.jpg
    129,2 КБ · Просмотры: 38
Deci, utilizați apk-ul diagzone în paralel cu aplicația originală. Vrei să-mi spui exact ce program este și ce versiune? Unele versiuni merg doar pe tableta originală Launch. Un coleg mi-a trimis X431_EURO_PRO4_APP_V7_00_040_EN.apk, este acel program și acea versiune? L-am instalat fara probleme. Acum mi-e teamă că nu se va bloca și nu poate merge la dz apk.
Versiunea pentru hd3 este X431 pro3S.
 
Deci, utilizați apk-ul diagzone în paralel cu aplicația originală. Vrei să-mi spui exact ce program este și ce versiune? Unele versiuni merg doar pe tableta originală Launch. Un coleg mi-a trimis X431_EURO_PRO4_APP_V7_00_040_EN.apk, este acel program și acea versiune? L-am instalat fara probleme. Acum mi-e teamă că nu se va bloca și nu poate merge la dz apk.
Da.mi o adresa de e.mail sa.ti trimit .apk. Nu il pot incarca aici ca spune ca este prea mare chiar daca l.am comprimat (zip)
 
Назад
Верх