Diagzone help

  • Автор темы Автор темы mk2_dee
  • Дата начала Дата начала

mk2_dee

New member
Hi

Keep getting an issue with diagzone see attached pics, I have tried connecting to different networks and have installed on 3 different tablets, still I get the same error, I have uninstalled and re installed many time, I don’t know what else to do…
 

Вложения

  • IMG_8110.jpeg
    IMG_8110.jpeg
    2 МБ · Просмотры: 37
  • IMG_8111.jpeg
    IMG_8111.jpeg
    1,8 МБ · Просмотры: 36
Bună

Continuați să întâmpinați o problemă cu diagzone, vedeți imaginile atașate, am încercat să mă conectez la rețele diferite și am instalat pe 3 tablete diferite, tot am aceeași eroare, am dezinstalat și reinstalat de multe ori, nu știu ce altceva să fac …
Nu te mai chinui, nu functioneaza online.ul. Ce vrei tu sa faci, necesita conectare la server, server care nu mai exista
 
multumesc pentru raspuns. s-a oprit serverul recent? Nu am primit niciodată acest mesaj înainte, am achiziționat un abonament cu actualizări online timp de 12 luni
Actualizari sunt si vor mai fi. Dar nu mai poti folosi functii online. Codare, programare, deblocare sgw. Nu prea mai poti folosi programul pentru masinile mai noi. Poate ne anunta dezvoltatorii cand sau daca vom mai avea functii online
 
Последнее редактирование:
Назад
Верх