bt200 the app has encountered an internal error and will be terminated

  • Автор темы Автор темы RadekL123
  • Дата начала Дата начала

RadekL123

New member
Cześć. mucar bt200 zatrzymał diagnostykę po aktualizacji. Pojawia się komunikat
the app has encountered an internal error and will be terminated

i aplikacja zostaje zamknięta. Proszę pomóż
 
Привет. Пробовал на разных устройствах. Это везде одинаково. На какой версии Android должен работать diagzone?
 
8-10 но работает у людей и на 11 и на 13 . При установке все разрешения приложению были даны ?
 
Да, все разрешения добавлены в приложение и дальше тоже самое. пожалуйста помоги:confused:
 
13 версию устанавливали ?
 
Czech. mucar bt200 zatrzymał diagnostykę po aktualizacji. Pojawia się komunikat
the app has encountered an internal error and will be terminated

i aplikacja zostaje zamknięta. Proszę pomoz
Hey try following:

- uninstall all Brands you download then uninstall the app.
- delete the complete diagzone Folder
- restart your phone / tablet
- Install version 019 app
- Download all Brands and try

i had now 3-5 BT200 with same Problem, after complete new installation and download it seems to be working. Also always try older version of the brand. For example: if there is 49.xx try 48.xx, 47.xx and so on.

Regards
 
Cześć. Próbowałem każdej możliwej kombinacji, próbowałem też wszystkich twoich sugestii, problem jest nadal ten sam. Dziękuję wszystkim za pomoc i zainteresowanie, myślę, że będę musiał przeprosić aplikacją MUCAR 🙁 ...przepraszam, że wydałem 80 USD. w Diagzone. Z poważaniem
 
Dziwne, że nie działa, kto sflashował adapter i jak, przylutował i nic nie zerwał, czy zrzut dla st-link jest poprawny i wszystko zostało zrobione zgodnie z instrukcją? czy mogę to jeszcze raz posprzątać?
Cześć. Ostatnie urządzenie zostało uszkodzone. Mam na niego roczną subskrypcję. czy jest możliwość zmiany numeru urządzenia w abonamencie? Czy muszę kupować nowe opakowanie na nowe urządzenie? Odpowiedź proszę. Z poważaniem
 
Я не знаю возможен ли перенос или только новая подписка . Пишите в поддержку и спрашивайте .
 
Назад
Верх